Garanti ve İade Şartları

Garanti Koşulları
Ürünlerimiz tamamı testleri ve kontrolleri yapılmak süretiyle müşterilerimize gönderilmektedir.Buna rağmen hatalı ürün gelmesi durumunda 02163173794 telefon hatdımızdan veya info@findikkulucka.com mail adresimizden ürünün ne hatası olduğunu veya ne gibi bir şikayetinizin olduğunu bildirmenizgerekmektedir.Ürün size geldiği gibi aynı şekilde ambalajlı olarak tarafımıza 3 gün içinde göndermeniz gerekmektedir.Kargodan kaynaklı  hasarlarda gelen ürünlerde mutlaka tutanak tutturmanız gerekmektedir aksi halde ürün değişimi yapılamamaktadır.

Fındıkkulucka.com da satılan tüm ürünler üretim hatalarına karşı  FINDIKKULUÇKA nın  garantisi altındadır. Garanti; bozulan, arızalanan parçalar ile sınırlı olup, başka isim adı altında hak talep edilemez. Müşteri arızalı parça veya ürünü teknik servisimize bizzat ya da gönderi ücretini ödeyerek garanti süresi içinde kargo ile teslim etmekle yükümlüdür. Üretim hatası durumlarında arızalı parça ya da ürün en kısa sürede onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek müşteriye teslim edilir. Üretim hataları dışında oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında oluşan hasarlarda müşteri onarım veya değiştirme ücretini ödeyerek ürününü teslim alabilir.

Ürün İade Koşulları
findikkulucka.com  üzerinden satın aldığınız ürünlerin hatalı çıkması durumunda en geç 7 gün içersinde tarafımıza mail yada telefonla bildirim yapmanız ve ürünü aynı şekilde ambalajlı olarak göndermeniz gerekmektedir.findikkulucka.com dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler 4077  sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulanmaktadır.7 günlük süre  geçirilmesi durumunda iade işlemi kabul edilmemektedir.