Garanti ve İade Şartları

Garanti
İmalatı tamamlan Ürünlerimiz kargolanmadan önce kalite kontrol ve testleri yapıldıktan sonra kargolanmaktadır. Buna rağmen satın almış olduğunuz üründe hatalar var ise lütfen +90(216)317 37 94 veya +90(507)043 44 98 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi veriniz. Ürün ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir veya varsa kusur giderilip tekrar gönderilecektir. 
findikkulucka.com da satılan tüm ürünler üretim imalat hatalarına karşı 24 ay FINDIKKULUÇKA garantisi altındadır. Garanti sadece makinaların bozulan, arızalanan parçalar ile sınırlı olup, başka isim adı altında hak talep edilemez. Müşteri arızalı parça veya ürünü teknik servisimize bizzat ya da gönderi ücretini ödeyerek garanti süresi içinde kargo ile teslim etmek zorundadır. Üretim hatası durumlarında arızalı parça ya da ürün en kısa sürede onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek müşteriye teslim edilir. Üretim hataları dışında oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında oluşan hasarlarda müşteri onarım veya değiştirme ücretini ödeyerek ürününü teslim alabilir.

İade
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.Fındıkkuluçka Makinaları olarak Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Arızalı veya imalat hatasından kaynaklı olarak hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşması veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmış ise ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ambalajı acılmamaş ve hic kullanılmamış ürün müşterinin 7 günlük cayma hakkı süresi içinde göndermesi durumunda tüm nakliye ücretlerini alıcı tarafından ödenmesi gerektiğini önemle hatırlatırız. Burdaki tüm hususlar Sitemizdeki Satış sözleşmesindeki tüm maddeleri bağlayıcı şekilde düzenlnmiş olup sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır..