Teslimat ve iade şartları

Sitemizden verilen Tüm ürünlerin Kargo Nakliye Ambar ücretleri ALICI müşterimize aitdir.Sipariş veren müşterimiz bunu bilerek  sipariş vermesini önemle Arz ederiz.Verilen Siparişiniz size teslim edilene kadar Fındıkkuluçka güvencesi altındadır.Kargo firmaları tarafından hasar görmüş ürünleri teslim almayınız ve mutlaka tutanak tutturunuz.
Tüm ürünlerin  teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfasında belirtilmiştir. Teslimat süreleri iş günü olarak belirtilmiş olup, haftasonları ve resmi tatil günleri teslimat süresine dahil değldir.
Siparişleriniz İstanbul üretim merkemizden adresimizden kargolanmaktadır.
Siparişleriniz  ödemesi yapıldıktan sonra ürün sayfasında belirtilen teslimat süresi içerisinde, size en uygun gönderim ücreti olan kargo veya ambar firması ile ürününüz gönderilecektir.
Teslimatlar il ilçe ve kargo şubelerinin bulunduğu her  yerde müşterinin adresine yapılır.Ancak hacim olarak büyük makinalarda  veya  Köy mezra  Kırsal yöredeki kargo veya ambar firmaların gitmediği Dağıtım bölgeleri dışında kalan teslimat adreslerinde kargonuzu en yakın kargo şubenizden almanız gerekmektedir.